Вибір меблів в маленьку кухню

Вибір меблів в маленьку кухню

При покупці квартири мешканці часто стикаються з одним важливим нюансом, а саме – маленькою кухнею. Всупереч поширеній думці, це далеко не вирок, адже, використовуючи нехитрі прийоми з дизайнерського арсеналу, можна меблювати її не гірше, а іноді навіть краще, ніж повноформатне приміщення.

Меблі на маленьку кухню: особливості та дизайн

Фото Маленька кухня з меблями лофт Щоб вмістити всі меблі в маленьке приміщення, необхідно підійти до цього з розумом. Якщо ви використовуєте кухонний гарнітур – вибирайте вироби світлих відтінків, які видаються менш масивними та габаритними.

Не перестарайтеся з надлишком дерева на своїй кухні – воно робить її завантаженою та захаращеною. Позбутися його надмірності можна за допомогою столів і тумб, ніжки яких являють собою металевий каркас. Приємний бонус – вони створюють вільний простір, який можна задіяти на власний розсуд.

Ще один секрет – малогабаритні меблі. Сьогодні у виробництві можна знайти не тільки повноформатні столи, а й вироби-трансформери, які легко замінюють одразу два предмети мебелі. Для дуже маленьких приміщень ми рекомендуємо використовувати не столи, а кухонні острівці з великою кількістю скриньок та секцій, що також можуть бути використані як барні стійки. Застосовуйте більше сучасних розсувних конструкцій, тим самим зберігаючи місце.

Позбутися надлишку зайвих деталей допоможе меблі в стилі лофт. Наприклад, для кухні ви можете використовувати стелажі відкритого типу, щоб зберігати посуд, спеції та інші необхідні речі, потрібні під рукою. При цьому відсутність дверцят і стін з дерева зробить кухню більш просторою, дозволить зонувати простір на власний розсуд.

Пам'ятаєте про золоте правило дизайну – що менше, то краще. Тому ми рекомендуємо підбирати меблі таким чином, щоб вони були не просто красивими і мінімалістичними, але ще й функціональними. Один і той же стіл зможе стати яскравим акцентом або тягарем. Вибирайте стійки та стелажі, які мають додаткові секції для зберігання, куди можна вмістити більше речей, ніж ви планували. Лайфхак для дуже невеликих приміщень: предмети меблів, які тягнуться вгору. Наприклад, стелажі чи шафи у стилі лофт чудово справляються з цією функцією. При цьому не важливо, якої висоти ваші стелі: високі меблі апріорі піднімають їх на рівень і привертають увагу.

Маленька кухня - граємо з кольором, текстурою та акцентами

Фото Меблі лофт для маленької кухні Кольорове рішення меблів відіграє першорядне значення. Щоб візуально збільшити простір, а також правильно розставити акценти, необхідно врахувати деякі нюанси. Лайфхаки для колірної акцентуації на маленькій кухні:

  1. Плануйте меблі та навколишні стіни у світлі відтінки, оскільки нейтральні кольори, що відштовхують світло, розширюють простір;
  2. Подбайте про наявність великої кількості природного освітлення, що важливо, якщо ваші меблі мають темні відтінки;
  3. Використовуйте меблі максимум у двох-трьох колірних відтінках, оскільки простота та мінімалізм роблять приміщення більшим;
  4. Надайте перевагу меблям з рівною текстурою без додаткових візерунків, що обтяжують простір;
  5. Вивчіть, як поєднуються кольори один з одним. Не використовуйте в одному приміщенні темні та світлі відтінки. Віддайте перевагу або повністю світлій кольоровій гамі в меблях, або доповнюйте її виробами на тон темніше.

Навіть якщо ви помістили на своїй кухні щонайменше все, що вам потрібно, не перестарайтеся з цим. Занадто бідно обставлена ​​кухонна зона викликає дискомфорт та незручність під час експлуатації.

Дизайн маленької кухні з меблями в стилі лофт

Якщо ваша кухня потребує меблювання – ми рекомендуємо вибирати для неї функціональні та малогабаритні меблі в стилі лофт. Такий стиль вважається одним із найпрактичніших, вміщує всі необхідні деталі, і при цьому не створює відчуття захаращеності простору.

Крім того, меблі в даному стилі підходять для кухонь з будь-яким дизайном – від класики, до хай-теку та модерну через свій універсальний зовнішній вигляд. З нею ви зможете не обмежувати себе в потрібних речах: зможете встановити барну стійку, якщо це необхідно, зробити оригінальні акценти у вигляді ламп у стилі лофт, які не перевантажують простір і візуально виділяють важливі нюанси. А ще, подібні меблі очищають простір, дозволяють використовувати кожен його квадратний сантиметр за призначенням, будь це зберігання речей або зручне використання кухонного начиння.