Гвинтові сходи

Гвинтові сходи сьогодні вважаються одними з найпопулярніших, коли мова заходить про необхідність вибору більш компактних і функціональних конструкцій. Крім того, замовити подібні сходи варто і тому, що вони є унікальним рішенням для інтер'єру і може стати його яскравим доповненням. Сучасні моделі відмінно підходять для розміщення їх в різні стилі інтер'єру - від хай-тека, до лофт, мінімалізму, техно та інших.

Гвинтові сходи - сучасне рішення для вашого будинку

Гвинтові сходи представляють собою конструкції, що дозволяють не втрачати корисну площу і заощадити сантиметри в житловому просторі. Базово вона складається з каркасу, який виконаний з декількох елементів: зігнутих косоурів, шнурів або навіть больцев. Основна частина такої конструкції - це поручень, який стикується зі сходами завдяки шпилькам.

Ще одна особливість гвинтових сходів в будинок полягає в тому, що остання її сходинка завжди є частиною виходу безпосередньо на інший поверх. Крім того, сходинки в такій конструкції мають велику крутизну і кут повороту, ніж в звичайних сходах, завдяки чому виходить економніше використовувати квадратні метри.

Стійкість гвинтових сходів надає так званий опорний стовп. Крім того, серед обов'язкових елементів конструкції варто відзначити перила з балясинами, які відповідають за безпеку пересування вгору і вниз.

Виготовляються гвинтові сходи з так званими забіжними сходинками. Найчастіше в моделях відсутні подступеньки, наявність яких зробило б їх використання незручним і небезпечним.

Купити гвинтові сходи рекомендується для установки в будинку, квартирі, на дачі, в підвалі, на вулиці і в інших приміщеннях. Також часто вона застосовується у вуличних зонах і в якості пожежної драбини безпеки.

Особливості гвинтових сходів

Гвинтові сходи відрізняються своєю високою надійністю і універсальністю. Подібне досягається за рахунок більш продуманих матеріалів. Наприклад, велика частина конструкцій має металеву вісь, яка доповнюється сходинками з різних матеріалів, що дозволяють легше вписати її в інтер'єр.

Готові гвинтові сходи створені з наступних матеріалів:

 • Метал: найпопулярніше рішення - кілька видів стали, які добре зарекомендували себе у вуличних варіантах сходів і мають високу довговічність;
 • Дерево: серед найнадійніших - масив з натурального бука, який з часом не зношується і не втрачає своєї візуальної привабливості;
 • Композит: складається з декількох матеріалів одночасно, має підвищені експлуатаційні властивості і стійкість до пошкоджень;
 • Комбінація: більш сучасний підхід, який дозволяє комбінувати дерево з металом і композитом відповідно.

Найчастіше такі сходи встановлюються в приміщеннях зі стандартною висотою стелі в межах 2,8 метра. При цьому параметри монтажного отвору можуть істотно відрізнятися. Більш компактним рішенням може стати отвір з параметрами 130х130 см, а для вільних приміщень підбираються більш габаритні - 195х195 см.

Додатково можна говорити про вибір товщини сходинок. Не всі приміщення відмінно гармонують з товстими сходинками (близько 4 см): для більш легких візуально конструкцій застосовуються ступені від 3 см товщини.

Гвинтові сходи: ціна і переваги

На відміну від інших типів сходів, наприклад, маршових, гвинтова конструкція є більш компактною і ергономічною. Вона відома тим, що встановлюється практично в будь-яких приміщеннях з будь-якою площею, дозволяючи не створювати дефіцит простору, а навпаки, доцільно їм розпоряджатися.

Гвинтові сходи для будинку мають такі переваги:

 1. Більш раціональне використання власного вільного простору;
 2. Можливість розміщення сходів навіть на самих вузьких і маленьких ділянках;
 3. Легкість в монтажі і збірці деталей;
 4. Сучасний, лаконічний і простий дизайн, що підходить для будь-якого стилю інтер'єру;
 5. Доступність ціни на відміну від класичних сходів;
 6. Довговічність зважаючи застосовуваних якісних матеріалів;
 7. Можливість розташування безпосередньо як в центрі кімнати, так і біля стіни.

Вартість гвинтових сходів буде залежати від безлічі супутніх чинників. Серед найголовніших - вибір матеріалу виробу. Звичайно ж, моделі з металу обійдуться трохи дешевше, ніж ті, що створені з масиву натурального дерева. Доплатити доведеться і в разі виробу, створеного з комбінації матеріалів, наприклад, з металу та композитом.

На вартість гвинтових сходів на замовлення впливають безпосередньо і їх габарити. Чим більше конструкція і чим більше її масштаб - тим більша вартість передбачається. Крім того, варто відзначити, що готові рішення, представлені в каталозі, завжди будуть дешевшими, ніж моделі, які можна виготовити на замовлення.

Купити гвинтові сходи на другий поверх

Наша компанія пропонує велику кількість сучасних рішень для будинку, які є надійними, функціональними та естетично привабливими.

До наших переваг можна віднести:

 1. Широкий асортимент продукції;
 2. Гарантію на кожну виконану модель;
 3. Індивідуальне виготовлення і підхід до кожного клієнта;
 4. Застосування якісного і довговічного сировини;
 5. Безпечну обробку матеріалів лакофарбовими засобами;
 6. Швидку доставку і установку виробів в Україні.

Гвинтові сходи на замовлення від «РУФ-АРТ» - це сучасне, естетичне, функціональне рішення для тих, хто віддає перевагу якісним речам. Якщо вам необхідна сходи, яка буде безпечною для всіх членів сім'ї, відповідати всім вимогам до стилістики і легко вписуватися в інтер'єр - загляньте до нас і ми підберемо найкращий з доступних варіантів!