Горищні сходи

Більшість сучасних заміських будинків оснащені мансардами або горищами. З огляду на популяризацію розумного використання свого простору, все більш популярною стає горищні сходи, а не традиційний варіант, «з'їдає» багато місця і заважають в невеликих приміщеннях.

Сходи на горище: комфорт і надійність

Горищні сходи в будинку є конструкцією, яка відповідає за надання вільного і комфортного доступу на горище. Такі сходи складаються і візуально виглядають, як люк в стелі, що дає доступ до розкладним напрямних і ступеньок.

Крім цього, горищні сходи розділяється на кілька основних видів. Бувають базові складні конструкції, що складаються з трьох-чотирьох секцій. Такі моделі мають напрямні прямого типу. Присутні також і так звані розсувні сходи, головна особливість яких полягає в наявності секцій не тільки для сходинок, а й безпосередньо для напрямних. Головна їхня відмінність - в можливості змінювати форму при відкритті і закритті з плоских до овалу.

Сходи на горище складаються з таких компонентів:

 1. Короб: деталь сходів, які закріплюється на міжповерховий простір і вміщує в себе її складові в складеному вигляді;
 2. Сходовий масив: включає в себе модулі з сходинок, а також напрямні;
 3. Люк: призначений для приховування сходи в стелі, може бути виконаний в базових відтінках;
 4. Ізоляція: призначена для моделей, які встановлюються в холодних зонах і приміщеннях.

Горищні сходи традиційно виготовляються з натурального деревного масиву. Серед найпопулярніших порід дерева використовують бук і ялину. Вони мають відмінні зовнішні дані, стійкі до зносу, а також найбільш екологічні. Деякі конструкції можуть мати комбіновані матеріали, наприклад, поєднувати деревні елементи з металевими направляючими або сходинками.

Сходи можуть мати кілька основних підвидів. Наприклад, на горище можуть вести класичні конструкції з трапом, який приєднаний безпосередньо до люка. В сучасності популярності набирають і технологічні моделі, які забезпечують поліпшену теплоізоляцію за рахунок використання прошарку з пінополістиролу.

Ще один варіант такої горищних сходів призначений для установки в спеціалізованих нежитлових приміщеннях. Він відрізняється підвищеною стійкістю до вогню, що досягається за рахунок застосування унікальних матеріалів і покриттів.

Переваги сходів на горище

Купити горищні сходи сьогодні прагнуть не тільки для того, щоб забезпечити собі доступ до горища або мансарді. За допомогою таких конструкцій все частіше організовують додаткові виходи і входи, можуть плануватися входи в підвал і не тільки. Особливо часто вони застосовуються в якості пожежного виходу зважаючи на свою функціональності і зручності застосування.

Сходи на горище мають безліч переваг:

 1. Зроблені з натуральних матеріалів, безпечних для здоров'я;
 2. Мають надійне і посилене кріплення;
 3. Присутні спеціалізовані покриття, що перешкоджають ковзанню;
 4. Мають високий рівень допустимого навантаження - до 150 кг;
 5. Легко складаються і розкладаються в будь-який момент;
 6. Блокують проникнення холодного повітря в житлові приміщення;
 7. З легкістю вписуються в будь-який дизайн інтер'єру;
 8. Більш легкі зважаючи на особливості своєї конструкції.

Крім того, горищні сходи такого типу є більш компактними на відміну від класичних. Завдяки цьому можлива їх установка навіть в невеликі за габаритами приміщення. Наприклад, розмір монтажного отвору у таких моделей може починатися з 60х92,5 см, що підходить для компактного розміщення.

Такий тип сходів є повністю універсальним і може бути встановлений за умови, якщо висота стелі в кімнаті досягає значення 2,7 метра. Крім того, такі конструкції мають середньою кількістю сходинок - близько 11 штук, які створюються з урахуванням всіх особливостей підйому і зручного спуску.

Ціни на горищні сходи

Вартість таких конструкцій найчастіше варіюється в залежності від особливостей виробництва, матеріалу і комплектації. Базові моделі можуть мати вартість близько 2000 грн, в той час як більш функціональні і технологічні - близько 9500 грн.

Наявність в комплектації додаткових елементів у вигляді планок, поручнів також значно піднімає ціну. Додатково варто розраховувати на більш високу ціну в разі, якщо необхідна протипожежна конструкція або сходи з утеплювачем.

Горищні сходи на замовлення обійдеться трохи дорожче стандартної конструкції, представленої в каталозі. Все тому, що вона буде проводитися за індивідуальними параметрами. В результаті збільшиться витрата матеріалу, будуть виготовлені індивідуальні елементи конструкції з урахуванням виставлених габаритів і так далі.

Купити сходи на горище від компанії «РУФ-АРТ»

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент вже готових сходів, які можуть бути встановлені на фінішну обробку приміщення. Крім того, ми пропонуємо функціональні вироби, які мають універсальним дизайном, відповідним для будь-якого інтер'єру.

Замовити сходи на горище у нас стоїть, оскільки ми володіємо незаперечними перевагами:

 • Виробляємо продукцію з якісних матеріалів;
 • Надаємо гарантію на кожну модель;
 • Гарантуємо індивідуальний підхід до клієнтів;
 • Чи можемо зробити сходи на замовлення за вашими параметрами;
 • Забезпечуємо швидке виконання робіт;
 • Пропонуємо доставку в будь-яку потрібну точку.

Придбати сходи на горище в нашому магазині - значить віддати перевагу якісним конструкцій, які забезпечать комфорт і затишок в домі. А ще наші сходи допоможуть знизити витрати, зберігаючи тепло в будь-який час року. А наші консультанти з радістю допоможуть підібрати будь-який варіант для вашого інтер'єру!