Перегородки в стилі лофт

Незалежно від кількості квадратних метрів може виникнути потреба в розмежуванні і зонуванні свого простору. Особливо це стало популярним рішенням в стилістиці лофт, де немає необхідності створити менш функціональні простінки, арки або ж використовувати декоративні вставки з гіпсокартону. Відмінним рішення стали міжкімнатні перегородки - функціональні конструкції, здатні перетворювати приміщення в більш лаконічні і продумані.

МІжкімнатні перегородки в стилі лофт

Купівля вже готової квартири або житлового будинку часто тягне за собою необхідність не тільки в ремонті, а й переплануванні. Там, де необхідно зонувати приміщення, розділити простір для більшої лаконічності і функціональності їх експлуатації, застосовуються міжкімнатні перегородки. При цьому вони допомагають зберегти відкритий простір, що є головною частиною стилю інтер'єру під назвою лофт.

Перегородки в кімнаті можуть бути наступних видів:

 • Розсувні:складаються з двох рам - рухомої і нерухомої. Відкриття відбувається за допомогою другої рами, що рухається по направляючій. Головна особливість - відсутність зони порогу і посилені каретки;
 • Орні: базовий варіант, представлений моделями з дверима, що відкриваються за допомогою натискної ручки. Може мати як видимі, так і декоративні поперечини для більш повітряного зовнішнього вигляду;
 • Двері: конструкції, які складаються з дверей, що дозволяє швидко переміщатися з однієї зони в іншу. Застосовуються різні види відкриття і міцні дверні коробки;
 • Інтер'єрні: декоративні, світлопроникаючі конструкції, які можуть бути як відкритими так і ні. Монтуються в спеціально підготовлений отвір.

Для виготовлення міжкімнатних перегородок застосовують кілька основних матеріалів, серед яких особливо популярним є скло. Розсувні моделі формуються з так званого триплекса - ущільненого матеріалу, що витримує будь-які навантаження і пошкодження.

Додатково перегородки можуть бути оснащені за допомогою спеціального покриття, що мінімізує негативний вплив ультрафіолетових променів. Крім того, присутні і покриття, які мінімізують можливий механічний і іншу шкоду в процесі експлуатації.

Для декоративних цілей можуть застосовуватися не прозорі, а матові скла з різним рівнем світлопропускної здатності.

Скляні перегородки лофт: функціонал і особливості

Перегородки, що застосовуються для розділення приміщення і його зонування, виконані зі скла, вважаються найбільш функціональними і популярними в сучасності. Вони являють собою конструкцію з металу, найчастіше з алюмінієвого профілю, які обрамляются загартованим склом.

До особливостей лофт перегородок зі скла можна віднести:

 1. Невелика вага готової конструкції, що значно полегшує її монтаж;
 2. Універсальність, що дозволяє вписати скло в будь-який тип інтер'єру;
 3. Унікальний зовнішній вигляд, який легко підібрати під оформлення та освітлення;
 4. Великий вибір розмірів і форм, придатних для різних приміщень;
 5. Високий ступінь надійності, яка забезпечується обробкою скляного полотна;
 6. Відмінний рівень звукоізоляції, забезпечений якісним склопакетом;
 7. Стійкість до корозії завдяки анодіруючому покриттю металу;
 8. Тривалий період експлуатації.

Часто, завдяки високій естетичності зовнішнього вигляду, такі перегородки застосовуються в світлих і лаконічних інтер'єрах. Найчастіше вони поділяють житлові та нежитлові зони, особливо часто використовуються в спальнях, зонах санвузла, кухні та інших.

Крім житлових приміщень, скляні роздільники найчастіше можна побачити в офісно-адміністративній зоні. Вони є більш затребуваними, ніж класичні вікна і двері, оскільки нагадують прозорий акваріум, що виглядає ефектно і стильно.

Варто відзначити, що такі перегородки не завдають шкоди довкіллю. Матеріал не окислюється, при високих температурах не виділяє токсичних речовин. Ще одним важливим плюсом такого декоративного предмета є і можливість пропускання світла. Вільне проходження світла крізь скло допомагає зонувати приміщення, не вдаючись при цьому до штучних джерел освітлення.

Переваги міжкімнатних перегородок лофт

Використання таких предметів для інтер'єру, як перегородки в стилі лофт, не може бути виправданим тільки прагненням прикрасити своє приміщення, але і зробити це естетично та правильно. Подібне рішення стало вельми популярним не тільки для житлових просторів, але ще і для офісних і ділових приміщень, різних виробничих зон і багато іншого.

Основними перевагами перегородок в стилі лофт є:

 1. Естетичність зовнішнього вигляду;
 2. Універсальність дизайну;
 3. Унікальні варіанти оформлення і декору;
 4. Можливість вписати перегородки в будь-яке приміщення;
 5. Велика кількість форм, розмірів і габаритів;
 6. Наявність мінімального декору, що не відволікаючого від основного стилю інтер'єру;
 7. Лаконічність і строгість форм, придатних для індустріального стилю.

Висока надійність такої конструкції дозволяє застосовувати її навіть у зонах, де проживають маленькі діти або в місцях скупчення великої кількості людей. Універсальний лофт стиль допоможе вписати конструкцію як у власну спальню, так і в більш фабричні, невимогливі приміщення.

Де купити міжкімнатні скляні перегородки в стилі лофт

Компанія «РУФ-АРТ» пропонує своїм клієнтам унікальні і сучасні лофт перегородки. Ціна таких виробів буде залежати безпосередньо від виду, габаритів, форми і використовуваних при виробництві матеріалів.

Наша компанія має величезну кількість переваг:

 • Створення індивідуальних рішень будь-якого типу та рівня складності;
 • Доступна вартість на проекти будь-якого рівня;
 • Можливість індивідуального підбору оформлення перегородок;
 • Якісне виконання перегородок;
 • Широкий каталог, що дозволяє підібрати будь-яке оформлення;
 • Доставка в будь-яку зону України.

Купити міжкімнатні перегородки в Києві від «РУФ-АРТ» - означає придбати якісні предмети інтер'єру, що дозволяють поліпшити зовнішній вигляд приміщень і грамотно розподілити свій простір.