Столи Лофт

Столи - одна з важливих частин в інтер'єрі кожного житлового приміщення, функціональний і важливий її елемент. В сучасності існує безліч стилів і напрямів, в яких виготовляються предмети інтер'єру, і серед них - стіл лофт.

Купити такий предмет меблів можна як в готовий інтер'єр, так і в якості основного акценту, від якого будуть відштовхуватися під час обробки приміщення.

Столи в стилі лофт: головні особливості

Лофт є поєднанням промислово-урбаністичного стилю в інтер'єрі та його деталях. Для лофт характерна легка недбалість, відсутність великої кількості декору, прості, грубі лінії і базові матеріали.

Стилістика лофт - про творчість, мінімалізм та практичність. Яскраве тому підтвердження - столи у відповідному дизайні. Такий атрибут меблів має прості, лаконічні, і часто грубі форми - як правило, коло або квадрат. Для лофт-меблів характерно застосування натуральних матеріалів, виконаних з ефектом природного старіння. Примітно, що столи з деревного масиву часто не покриваються фарбою або лаком.

Столи на замовлення в Києві виготовляються з мінімальним декором, але з функціональними додатковими елементами. Крім того, стиль лофт відкриває можливості для дизайнерської думки в інтер'єрі, дозволяє підібрати стільницю не тільки з класичних деревних відтінків, але і чорну, жовту, білу та інші на будь-який смак.

Матеріали для столів лофт

Стіл на замовлення в стилі лофт від компанії «РУФ-АРТ» може бути виконаний з різних матеріалів. Один з найпопулярніших - необроблена деревина. Будучи екологічно чистою та безпечною, вона відмінно виглядає в інтер'єрі.

Другим за популярністю матеріалом є метал, його різновиди та їх поєднання. Металева стільниця - найбільш оптимальний вибір для кухонного столу.

Останнім часом популярністю в стилі лофт стало користуватися і скло. Це оптимальний варіант для малогабаритних приміщень, візуально збільшує простір. Крім того, скло легке в експлуатації і відмінно поєднується з іншими матеріалами.

Для робочих зон, кабінетів або вітальні варто приглянути столи з елементами натуральної шкіри в поєднанні з металом або необробленим деревним масивом.

Як вибрати лофт стіл і на що звернути увагу?

Щоб купити стіл лофт, повністю відповідний для інтер'єру і відповідає вашим вимогам, зверніть увагу на наступні нюанси:

  1. У першу чергу зверніть увагу на розмір столу лофт. Для малогабаритних квартир, відповідно, підбирайте моделі поменше або як варіант - трансформери, здатні за допомогою додаткової стільниці розгортатися і досягати більшого розміру.
  2. Друга головна деталь - активне використання столу. Підбирайте для ігрових зон невеликі, а ось для працюючих за столом - з додатковими елементами для зберігання підручних речей. Кухонні столики в стилі лофт повинні бути досить об'ємними, враховувати кількість гостей і членів сім'ї.
  3. Міцність матеріалу - не менш важливий аспект. Найбільш стійким до зносу є натуральне дерево, епоксидна смола та інші матеріали.
  4. Міцність ніжок та інших деталей, які відповідають за стійкість конструкції, також необхідно врахувати. Велику надійність матимуть конструкції з елементами металу.
  5. Загальна стилістика столу і його елементів повинна бути «розслабленою» і злегка недбалою. Обшарпані, нерівні текстури вітаються, оскільки дозволяють створити функціональний і стильний простір для будинку.

Перш ніж купити стіл, зверніть увагу і на його форму. Формат стільниці може бути абсолютно будь-яким - від округлої, до овальної, прямокутної, квадратної та інших. Підбирайте її таким чином, щоб вона оптимально вписувалася в місце, де буде встановлена. Для вузьких приміщень рекомендується довга і вузька стільниця, а для більш вільних - округлі форми.

Купити столи в стилі лофт від компанії «РУФ-АРТ»

В каталозі компанії «РУФ-АРТ» представлені різні види столів в стилістиці лофт - комп'ютерні, письмові, для офісу, для бару, обідні, кухонні, журнальні та інші.

До переваг «РУФ-АРТ» можна віднести:

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • Консультації досвідчених фахівців з підбору меблів;
  • Великий каталог продукції з доступними цінами;
  • Безліч цікавих дизайнерських рішень;
  • Якісне виконання і довговічність вироблених виробів.

Купити стіл в Києві в меблевому салоні «РУФ-АРТ» - відмінне рішення, оскільки ми пропонуємо гарантію на меблі нашого виробництва, а також маємо широкий ціновий діапазон. У нас тільки сучасні дизайнерські моделі столів, які оптимально підійдуть під лофт-стиль в вашому інтер'єрі!