Модульні сходи

Модульні сходи - сучасна конструкція, яка стала повсюдно застосовуватися в житлових і нежитлових приміщеннях. Сьогодні їх використовують в квартирах, будинках, в басейнах, на дачі, на вулиці, в підвалах і не тільки, коли потрібно заощадити квадратні метри і здійснити швидкий спуск і підйом.

Модульні сходи в будинку

Головна особливість модульних сходів полягає в тому, що вона не є цілісною. Конструкція складається з декількох розбірних модулів, які збираються на місці установки. Стандартні сходи включають три модулі - підлоговий і стельовий, в той час як середній може бути виготовлений на замовлення під розмірні параметри від клієнта.

Складається така конструкція з модулів (каркасу), сходинок, підпірок, балясин, а також безпосередньо огорож.

Купити модульні сходи можна наступних типів:


 • Прямі: представлені моделями з прямим «хребтом», який необхідно закріпити і прикрутити елементи, що залишилися. Підходить для більш вільних просторів;
 • Поворотні: мають конструкцію, що повернуті на 90 або на 180 градусів відповідно (Г-і П-подібні). Збираються при монтажі з декількох окремих модулів і підходять для компактних приміщень;
 • Дугові: вони ж вигнуті, представлені моделями з заокругленим поворотом, які мають найменші розмірні параметри і встановлюються в будь-яких точках приміщення.

Модульні сходи можуть бути також і більш компактними, зі зменшеним розміром підстави, шириною і висотою відповідно. Найбільш часто такі моделі встановлюються в маленьких приміщеннях, наприклад, в передпокої або коридорі.

З'єднуються такі конструкції трьома різними способами: на модулі, на шпильки або на струбцині. Модульне кріплення передбачає стикування з допомогою труб, які входять один в одного. Шпилька має на увазі кріплення за допомогою відповідної різьблення, а ось моделі на струбцині з'єднуються болтами і гвинтами на затяжку.

Модульні сходи: характеристики і переваги

Часто модульні сходи є конструкціями, які збираються з комбінованих матеріалів для поліпшення не тільки візуальних властивостей, але і підвищення довговічності, легкості використання. Найпопулярніший матеріал для них - це натуральне дерево, наприклад, бук або ялина.

Для того, щоб виріб був більш міцним, застосовуються кілька видів металу, що зміцнюють основні її частини. Найпопулярнішим варіантом на сьогоднішній день є, звичайно ж, більш сучасний і міцний композит. Його комбінації з металом і деревом виглядають виграшно і мають поліпшені експлуатаційні можливості.

До переваг модульних сходів на другий поверх можна віднести:


 • Легкість в збірці, особливо при вже готовому ремонті;
 • Можливість зробити монтаж самостійно, без майстрів;
 • Нижча вартість, сформована завдяки монокосурам;
 • Унікальний і презентабельний зовнішній вигляд;
 • Більш компактні розміри на відміну від звичайних сходів;
 • Можна пересобрать або перенести в будь-яке інше місце;
 • Високий рівень довговічності за рахунок використання продуманих матеріалів.

Серед особливих елементів таких сходів варто виділити ступені. Найчастіше вони виконані з дерева або металу для зменшення ступеня їх зносу. Крім того, вони можуть мати різну форму. Класичні сходинки створені у формі прямокутника і є найбільш зручними при підйомі. Для економії місця і більш ергономічної форми їм може також надаватися форма так званого «гусячого кроку».

В залежності від розмірних параметрів сходів може варіюватися і кількість ступенів. Для невеликих моделей доступні вироби з чотирма сходинками, а для високих характерна наявність від 11 до 14 сходинок.

Ціни на модульні сходи

Вартість готової модульної сходи в будинок традиційно нижча, ніж у виробів, які виготовляються на замовлення. Завдяки цьому, якщо отвори в будинку стандартні, а також розмірні параметри готової конструкції повністю підходять під ваше приміщення, можна добре заощадити.

В разі ж, якщо необхідна довша або компактна модель сходів, можна задуматися про її виготовленні на замовлення, що додасть близько 30-40% до вартості через підвищену витрати матеріалів і оригінальних розмірів.

Купити модульну сходи можна також в різній комплектації. Залежно від різних типів каркасів буде варіюватися і вартість, а також вона залежить від виду огороджень і сходів. Крім того, вироби, що включають в себе деревний масив, будуть дешевше, якщо зроблені з хвойних порід, в той час, як дубові обійдуться дорожче.

Купити модульну сходи на другий поверх

Компанія РУФ-АРТ пропонує універсальні і стильні рішення для оптимізації свого простору. Представлені сходи органічно вписуються в будь-який інтер'єр за рахунок оригінальної конструкції і мінімалістичного дизайну, а також є безпечними і надійними.

Замовити модульну сходи варто зважаючи на наші переваг:


 1. Широкий каталог вже готової продукції;
 2. Тільки якісні вироби з гарантією;
 3. Можливість самостійного і легкого збору;
 4. Доставка в будь-яку точку України;
 5. Доступні ціни на будь-яку модель.

Крім широкого асортименту, де представлені найпопулярніші і унікальні моделі, ми пропонуємо можливість створення модульних сходів на замовлення. Для цього ми врахуємо будь-які побажання клієнта, зробимо необхідні заміри і створимо конструкцію з необхідними розмірними характеристиками, параметрами і дизайном.