Стиль лофт у дизайні кафе: як залучити відвідувачів?

Стиль лофт у дизайні кафе: як залучити відвідувачів?

Стиль лофт відображає динаміку та ритм індустріального міста, має привабливі функціональні характеристики. Виник стильовий напрямок у 40-х роках минулого століття. Однак і в даний час дизайн лофт користується популярністю.

Кафе в стилі лофт - зухвало, стильно та популярно

Сміливий, брутальний стиль лофт в інтер'єрі, який надихає модних дизайнерів та творчу еліту. Його відрізняють відсутність стереотипів і максимум вільного простору, простота та невигадливість, гармонійність та мінімалізм. Сучасний дизайн – проект кафе в стилі лофт поєднує в єдину композицію грубі матеріали та інноваційну техніку, освітлення та девайси. Дозволяє відкрити те, що є «табу» для інших стилів: цегляну кладку стін, грубу штукатурку, вентиляцію та труби. Професійні дизайнерські рішення при обіграванні лофт-стилю здатні перетворити площі приміщення на ексклюзивний заклад. Кафе в стилі лофт приваблює своїм креативним та зухвалим інтер'єром, вільною, розкутою та затишною атмосферою. Це місце, куди хочеться повертатися.

Секрети оформлення кафе в стилі лофт

Фото Стиль лофт в дизайні кафеДизайнерські прийоми оформлення приміщень у стилі лофт можуть бути різними, адаптованими до сучасного періоду. Однак при створенні дизайн-проекту кафе в стилі лофт слід дотримуватись загальних рекомендацій від фахівців.

 • Простір – єдиний і просторий, не обтяжений стінами та глухими перегородками. Для зонування приміщень використовують прийоми світлових, фактурних та колірних контрастів.
 • Кольорові рішення – переважно природні тони, властиві натуральним матеріалам. Популярні різні відтінки цегляного кольору та металіка. Ефектні лофт-приміщення оформлені у чорно-білих тонах.
 • Лофтовий інтер'єр не приймає показну розкіш та гламур.
 • Стіни – бетонні або цегляна кладка, без оздоблення. Можлива груба штукатурка стін, застосування панелей із натуральних матеріалів або з їх імітацією.
 • Стеля. Радикальний варіант – без оздоблення. Для створення «горищної атмосфери» облаштують стельові балки, що стирчать. Стеля, пофарбована в світлі тони, робить приміщення більш об'ємним і світлим.
 • Покриття для підлоги - дерев'яне або наливна підлога. Дозволяється використання ламінату або керамічної плитки, що імітують натуральний камінь.
 • Несучі конструкції, вентиляційні димарі, труби та елементи комунікаційних систем є інтер'єрними атрибутами. Вони не маскуються, а виставляють напоказ, підкреслюючи особливий індустріальний стиль.
 • Дизайн лофт у кафе ефективно поєднує грубі матеріали з дзеркалами, скляними поверхнями та ультрасучасною технікою.
 • Встановлення в приміщенні кафе в стилі лофт каміна, оформленого натуральним каменем або облицьованого цеглою, сприяє створенню затишної та атмосферної обстановки.

Прийоми зонування приміщення лофт

Дизайн лофт-кафе передбачає поділ простору приміщення на зони: службову, основну залу, банкетну та бару. Зонування, що відповідає лофт-стилю, досягається за рахунок:

 1. Кольорових акцентів. Різний колір та матеріали обробки стін та підлогового покриття – найбільш ефективний та простий прийом поділу простору у закладі на зони.
 2. Організації освітлення. У лофті світло є одним із ключових факторів при оформленні інтер'єру. Адже по-різному освітлені ділянки навіть без перегородок сприйматимуться, як окремі функціональні зони.
 3. Розстановка меблів. Продумане угруповання меблевої обстановки дозволяє провести зонування простору на різні області за функціональним призначенням.

Застосування кількох інструментів для зонування простору кафе в стилі лофт дозволяє досягти найвиразнішого ефекту.

Елементи меблів у лофт-кафе

Для лофт-кафе набувають лише найнеобхідніших предметів інтер'єру, оскільки лофт-стиль не терпить захаращеності. При виборі віддають перевагу функціональним та мобільним предметам. Для лофтового закладу підійдуть меблі як підкреслено-грубі, так і витончені. Важливою є практичність меблів. Даний стиль дозволяє найсміливіші поєднання.

 • Фото Лофт в інтер'єрі кафе Столи у стилі лофт чудово доповнюють лофтовий інтер'єр кафе. Перевагу віддають столам - простим, грубуватим, необтесаним з нальотом брутальності. Допускається застосування витончених моделей. Популярністю користуються столи, виготовлені з натурального дерева та металу.
 • Крісла - неодмінний атрибут лофт-кафе. Використовують звичайні та барні моделі, різного дизайну. В інтер'єрі лофт чудово сусідять між собою барні стільці та гвинтові табурети, крісла та грубуваті лавки-лави. Практичні та довговічні вироби, виготовлені із міцних матеріалів – металу, дерева або ламінованого дсп.
 • Дивани loft гармонійно вписуються в інтер'єрну композицію кафе. Їх виготовляють із якісних зносостійких матеріалів на металевій, рідше дерев'яній основі. Монолітність конструкції забезпечує міцність та надійність виробів. Дивани лофт прості у догляді, мають тривалий період експлуатації.
 • Барна стійка є одним із основних елементів у створенні іміджу loft – кафе. Лофтість приміщення підкреслить барна стійка із цегли або на металевому каркасі з дерев'яною стільницею. Це міцні конструкції, які здатні витримувати значні навантаження, мають тривалий термін експлуатації.
 • Стелажі та полиці у стилі лофт відмінно доповнять інтер'єр закладу. Їм характерні: стильність строгих геометричних ліній, відсутність декорування та натуральна кольорова гама, міцність, надійність та довговічність. Найбільш затребувані вироби, виготовлені з металу, у поєднанні масиву дерева.

Кафе в стилі loft користуються популярністю серед молоді та творчого та інтелектуального бомонду, які є прихильниками всього оригінального, зухвалого та нестандартного.