Шафа Cubix Arsenal

Відгуки:
(0)
  • Код товару: 987654
  • Наявність: На замовлення
22 080.00 грн
  • Огляд товару
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Шафа в сучасному інтер'єрі є невід'ємною його частиною, що дозволяє правильно використовувати виділені квадратні метри для зберігання домашніх речей і не тільки. Установка такої моделі можлива в будь-якій зоні будинку або квартири: від спальні, до кухні, а також житлових або нежитлових приміщень.


В основі шафи лофт Cubix Arsenal - суцільнозварний «скелет» з металу. Міцні і масивні боковини і ніжки забезпечують не тільки стійкість моделі в цілому, але і дозволяють безпечно зберігати навіть найцінніші і тендітні речі. Фасад вироби Cubix Arsenal може бути виготовлений з різних матеріалів за бажанням клієнта. Серед найдорожчих - ЛДСП, наслідує текстурою і формою натуральному дереву. Більш довговічний і дорогий варіант - спіл з сосни, ясена і дуба.


Шафа лофт Arsenal оснащений двома дверцятами з металевими ручками для швидкого доступу до речей, що в ньому зберігаються. Усередині представлені місткі, міцні і глибокі полки, що дозволяють зі зручністю розміщувати на них як легкий одяг, так і набори посуду, а також постільну білизну і не тільки.

Для того, щоб речі зберігалися з великим комфортом, передбачені вбудовані вентильовані прорізи на обох дверцятах. Ми даємо можливість створення шафи не тільки з різних матеріалів, але і з різними габаритами. Ми можемо створити як маленькі, економні варіанти шаф, так і більші для великих і вільних приміщень.

Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.